Business

Późniejsze ściąganie długów i powiązane oszustwa

Nie wszystkie agencje windykacyjne są bandytami nękającymi za gotówkę, ale tak naprawdę istnieją. Niektóre oszustwa same w sobie nie są tak wielkim oszustwem. Organizacja może popełniać błąd. Upewnij się, że rozumiesz swoje prawa w swoim stanie i narodzie. Czasami docierająca do ciebie agencja windykacyjna nie jest nawet prawdziwa, a winowajca ma nadzieję ukraść twoją osobowość na wypadek wymuszenia kart obciążeniowych w przyszłości. Oto kilka rzeczy, na które powinieneś uważać.

Dzieje się to stale. Ktoś ma podobną nazwę do ciebie i zaczynasz być nękany przez organizację odzyskiwania. Zrozum, przy okazji, że nie masz długu, nie musisz nic robić. Sprawdź własny raport kredytowy i sprawdź, czy coś istnieje. Jeśli zdasz sobie sprawę, że nie masz tego długu, powinieneś napisać list do organizacji i narazić ich na legalne działania. Molestowanie jest poważnym wykroczeniem i może kosztować agencję ponad uzasadnioną wątpliwość.Debt collection agency

Jakaś windykacja firma spróbuje powiedzieć twoim krewnym, że są odpowiedzialni za twój dług. Twój dług jest jednoznacznie twój. Nie można go przekazać komuś innemu, chyba że podpisze się jako gwarancję zaliczki. Jeszcze raz twoi krewni powinni ostrzec agencję, że naruszają prawo. Szczerze mówiąc, one istnieją. Ktoś zbiera gotówkę i wie, że masz zaliczkę lub dług, a potem działa dalej jak agencja windykacyjna. W dowolnym miejscu, w którym dotrze do ciebie agencja windykacyjna, uzyskaj pełne informacje o jej organizacji i przeprowadź badania. Niektóre z tych firm mogą również próbować naśladować Twoją organizację mediów. Wykorzystają zapis, aby zająć się wyjątkowymi kartami narzędzi, które tak naprawdę nie istnieją. Niektóre z tych firm będą nawet wydawać fałszywe dokumenty, takie jak orzeczenia sądowe.

Jest to typowa praktyka wśród osób poszukujących danych osobowych. Mogli zebrać fragment twoich danych i potrzebowali więcej, aby dokończyć całą postać w celu wprowadzenia w błąd. W tym momencie docierają do ciebie, a ty wracasz i próbujesz wyjaśnić, że nie masz tego długu. Podczas tego procesu podajesz dane o sobie, a oni ujawniają ci, że jest to ktoś o tym samym nazwisku i nie stresuj się tym. Obecnie mają wszystko, aby nadużyć Twojej karty obciążeniowej lub innych danych. Phishing jest coraz bardziej wyrafinowany, ponieważ istnieją jeszcze bariery bezpieczeństwa przed tym. Ci, którzy to robią, mogą podchodzić do ciebie z różnych stron. Podawanie się za usługi windykacyjne jest jedną ze stosowanych strategii.